Unikátní Pojezdová Pódia nad Bazén

Zakázková výroba do 50 prac. dnů. 

Můžeme doručit do:
17.4.2024
Skladem
60 000 Kč / ks
Kategorie: Kovovýroba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 200 kg

Unikátní Pojezdová Pódia nad Bazén

Pozornost: Máte malou zahradu, ale toužíte po bazénu, který by se vešel a zároveň byste neztratili všechno místo pro relaxaci a zábavu? Představujeme vám řešení, které změní váš pohled na organizaci prostoru - Unikátní pojezdová pódia. Nejenže vám umožní mít bazén i na malé zahradě, ale když ho právě nepoužíváte, snadno se přemění na praktické pódium nebo terasu. Už žádné kompromisy mezi bazénem a prostorem pro grilování či odpočinek!

Zájem: Co toto pódium dělá jedinečným? Je to nejlevnější řešení na trhu, které nekompromisně klade důraz na kvalitu a originalitu. Ručně vyrobená pozinkovaná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Navíc se jedná o trend, který šetří prostor na vaší zahradě, aniž byste museli obětovat svůj sen o vlastním bazénu.

Touha: Představte si, že můžete během několika minut proměnit svůj bazén na prostornou plochu pro slunění, večerní posezení s přáteli nebo dokonce pro letní garden party. Toto pódium vám poskytne flexibilitu, o které se vám dosud mohlo jen zdát. Zapomeňte na obavy z nevyužitého prostoru. S našimi pojezdovými pódii získáte to nejlepší z obou světů.

Akce: Nečekejte, až vám sousedi vyprávějí, jak jim naše pojezdové pódium změnilo život. Buďte tím, kdo jim bude vyprávět! Zavolejte nám ještě dnes na číslo 720074033 a domluvte si individuální konzultaci. Zjistěte, jak můžeme vaši zahradu proměnit a jakou zálohu na zámečnické práce je potřeba uhradit. Připravte se na léto jako nikdy předtím s naším unikátním pojezdovým pódiem nad bazénem!

 

Cena zahrnuje: Zaměření. Klasický pohon na dálkové ovládání. Koleje. A konstrukci. 

Obložení. Konstrukce je čistě na zákazníkovi nicméně Dá se vyrobit takzvaně na klíč. Co cena nezahrnuje montáž ta se domlouvá individuálně.

 

Zpět do obchodu