Socha Robot Termi. 2 M

Předobjednávka. Do 20 prac. dnů

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
150 000 Kč / ks
Kategorie: Exkluzivní velké sochy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 120 kg

Představujeme Vám Sochu Robot Termi. 2 M – majestátní dílo, které překoná všechny vaše očekávání. Tento ručně vyrobený unikát je inspirován ikonickým filmem Terminátor T800 a je výsledkem mistrovské práce Jackoba, specialisty na sochy z kovu.

Každý detail této sochy byl pečlivě promyšlen a vypracován s ohledem na maximální autentičnost a dynamiku. Socha Robot Termi. 2 M se může pochlubit pohyblivostí, umožňující rotaci těla, hlavy a rukou, což ji činí nejen uměleckým dílem, ale i interaktivním prvkem, který oživí jakýkoliv prostor.

Navíc, s možností úpravy pro exteriér, se tato socha stává nejen dokonalým doplňkem vašeho interiéru, ale i originálním prvkem pro zahradu či předzahrádku. Doba trvání úpravy pro exteriér je pouze +7 dní od zakoupení, což znamená, že vaše socha bude připravena v rekordním čase.

Využití této sochy je mnohostranné. Hodí se jako originální reklama pro prodejny související s IT, filmovým průmyslem, armádou a mnoha dalšími obory. Díky své unikátnosti a impozantnímu vzhledu upoutá pozornost každého, kdo kolem ní projde.

5 přesvědčivých benefitů produktu:

1. Naprosto unikátní projekt: Vše je ručně vyrobeno, což zaručuje, že neexistují dvě úplně stejné sochy. Každý kus je originální a jedinečný.
2. Detailní zpracování: Zaměřeno na detail a pohyblivost, což dodává soše život a umožňuje různé formy prezentace.
3. Flexibilita umístění: Možnost úpravy pro exteriér rozšiřuje možnosti, kam sochu umístit, ať už chcete oživit svůj interiér nebo exteriér.
4. Ikonický design: Inspirováno kultovním filmem Terminátor T800, což z ní činí skvělý sběratelský kousek pro fanoušky a milovníky filmu.
5. Všestranné využití: Ideální jako originální reklamní prvek nebo jako dominantní umělecké dílo pro vaše prostory, které zaručeně upoutá pozornost.

Neváhejte a udělejte svůj prostor nezapomenutelným s Sochou Robot Termi. 2 M. Stačí zavolat na +420720074033 a my se o vše postaráme. Přineste do svého života kousek neopakovatelného umění, které bude inspirací pro vás i vaše okolí.

Zpět do obchodu